Witaj na Forum Autyzmu
Rozmiar czcionki
Zaloguj

O Forum

Witajcie na Forum Autyzmu.

Forum to miejsce, gdzie Rodziny dotknięte autyzmem mogą znaleźć informacje na temat Autyzmu, wymienić się doświadczeniami. To miejsce, gdzie mile widziami są terapeuci i naukowcy, studenci i psychologowie. Razem jesteśmy w stanie stworzyć społeczność wspólnie walczącą z autyzmem. Razem jesteśmy w stanie zwyciężyć.

Każdy z Państwa ma doświadczenia ze swojej własnej walki. Dyskusja o nich, wymiana doświadczeń pomogą Państwu i innym. Forum Autyzmu udostępnia Państwu miejsce do spotkań z innymi rodzinami i naukowcami. Możecie Państwo dyskutować na forum, przeglądać poradniki i artykuły naukowe jak i samemu tworzyć poradniki, do czego gorąco zachęcamy. Nikt nie zna środowiska autyzmu i tego jak odnaleźć się w tym świecie lepiej, niż Państwo.

A my: jesteśmy grupką młodych osób, pragnących nieść pomoc.

Zapraszamy do dołączenia do Forum, do włączenia się w naszą małą społeczność, do wymiany doświadczeń. Jesteśmy też otwarci na wszelką współpracę i nowe pomysły. Jeśli chcielibyście Państwo na forum mieć możliwość prowadzenia bloga, umieszczenia zdjęć czy stworzenia wspólnie bazy przydatnych linków internetowych: proszę tylko dać nam znać Smile

 

Jeśli chciałbyś współpracować z Forum Autyzmu: zapraszamy do kontaktu! Być może wówczas uznasz za przydatne materiały umieszczone o tu materiały promocyjne.

Forum korzysta z hostingu zasponsorowanego przez firmę Cloud Inside Piotr Stawiński. Dziękujemy.

(dopisane 03.03.2012):

Forum istnieje już dużo czasu i pięknie się rozwija. Dziękujemy Państwu za to, że jesteście z nami. Dzięki ofiarności wielu osób udaje nam się trwać w internecie bez reklam czy umieszczania artykułów sponsorowanych. Urzymanie forum to  comiesięczny koszt, mamy też wiele pomysłów jak rozwinąć działalność -- dlatego zdecydowalismy się nadać forum kształt osoby prawnej i w ten sposób narodziła się Fundacja Forum Autyzmu. Nasz numer KRS to 0000390820, numer Regon 143798790. Nie jesteśmy bogatą Fundacją - nasz majątek i główne źródło wydatków to Forum na którym właśnie Państwo jesteście. Mamy nadzieję, że nowa forma prawna ułatwi nam finansowanie działania Forum, może pomoże w realizacji bardziej ambitnych celów. Zapraszamy wszystkich do współpracy, jeśli mają Państwo pomysły jak moglibyśmy pomóc naszej społeczności -- napiszcie do nas.

Jeśli ktoś z Państwa zechce nas wspomóc w realizacji naszych zadań statutowych podaję numer konta fundacji  272130000420010­57214020001, VWBank.