Witaj na Forum Autyzmu
Rozmiar czcionki
Zaloguj

Autyzm-możesz pomóc

AUTYZM – MOŻESZ POMÓC!

Czy wiesz, że większość Polaków nie ma pojęcia, czym jest autyzm? Prawdopodobnie wiesz i każdego dnia doświadczasz z tego powodu nieprzyjemności. Świadomość społeczna problemów, z jakimi zmagają się rodziny z dziećmi z ASD jest niestety znikoma.

Dopiero powszechna obecność problematyki autyzmu w mediach, na plakatach, ulotkach sprawi, że ludzie zaczną o autyzmie myśleć i przestaną się go bać. A w miejsce strachu pojawi się zrozumienie.

Żeby zacząć rozpowszechniać w społeczeństwie wiedzę, czym jest problem autyzmu, zaprojektowaliśmy magnes w kształcie puzzla. Puzzel to światowy symbol autyzmu. Magnes jest pomarańczowy z granatowym z napisem ,,Wspieram dzieci z autyzmem".

 

Przyczep magnes na lodówkę lub na samochód (jest odporny na warunki atmosferyczne!). Niech jak najwięcej osób zobaczy puzzla. Zapamiętają słowo AUTYZM i przy kolejnej okazji, gdy usłyszą w mediach o autyzmie zaczną słuchać uważniej. I zmienią podejście do osób z ASD. Czym więcej z nas wyśle w świat informacje na temat autyzmu, tym lepiej i łatwiej będzie się osobom z autyzmem na tym świecie żyło.

Koszt 1 puzzla wynosi jedynie 4,50 zł + koszty przesyłki.
 

Zamówienia prosimy przesyłać na adres: forumautyzmu@gmail.com

 

PS. Jeśli puzzel Wam się spodoba i będzie duże zainteresowanie, to przy zamówieniu większych ilości możemy uzyskać w drukarni niższą cenę, więc kupujmy, zamawiajmy! My już powiesiliśmy je na lodówkach i samochodach naszych i naszych przyjaciół!

 

Koszty przesyłki zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej:

 

 

Wysyłka do 3 puzzli:

 Wysyłka do 4-6 puzzli:

Wysyłka 7-23 puzzli:

list ekonomiczny 1,55 zł

priorytetowy 1,95 zł

polecony 3,75 zł

polecony priorytet 4,15 zł

list ekonomiczny 1,70zł

priorytetowy 2,40 zł

polecony 3,90 zł

polecony priorytet 4,60 zł

list ekonomiczny 1,90zł

priorytetowy 2,90 zł

polecony 4,10 zł

polecony priorytet 5,10 zł

Umieść zdjęcie Twojego magnesu na stronie na Facebooku! Odwiedź stronę projektu na Autyzm Możesz Pomóc na Facebook.